ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 11811006
nr 1181 1006
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Dag Björn Hellsing (b. 1923), fishing-boats. Pastell på pappannå, 48x62, unframed, wear, damages.
Dag Björn Hellsing (f. 1923), Fiskebåtar. Pastell på pappannå, 48x62, oramad
Condition: slitage, skador
Dag Björn Hellsing, Swedish painter, born 1923.
SEK 100
Wednesday May 9 2018
at 12:08:04
Dag Björn Hellsing
Read more about Dag Björn Hellsing